Stoły

Stoły do jadalni

Miejsce spotkań rodzinnych i rozmów - jakim jest jadalnia - musi być wyposażone w wygodny stół. Posiadamy innowacyjne wzory oraz różne kolory, dzięki którym dopasujesz go do swoich potrzeb i reszty mebli. Dzięki naszemu stołowi zachwycisz swoich gości nie tylko pysznym posiłkiem. W ofercie klasyczne stoły i stoliki kawowe z blat...

Stoły do jadalni

Miejsce spotkań rodzinnych i rozmów - jakim jest jadalnia - musi być wyposażone w wygodny stół. Posiadamy innowacyjne wzory oraz różne kolory, dzięki którym dopasujesz go do swoich potrzeb i reszty mebli. Dzięki naszemu stołowi zachwycisz swoich gości nie tylko pysznym posiłkiem. W ofercie klasyczne stoły i stoliki kawowe z blatami z mocnego MDF-u z jasnymi nogami bukowymi, a także stoliki barowe z chromowanymi elementami i regulacją wysokości.

Stoły do salonu

Salon jest miejscem, gdzie idealnie pasuje mniejszy stolik.
Świetnym rozwiązaniem są także klasyczne stoły oraz wygodne i uniwersalne stoliki barowe z okrągłymi chromowanymi podstawami i regulowaną wysokością. Można je łatwo przesunąć i obrócić. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Nowoczesne wzory oraz bogata paleta barw sprawi, że nasze stoły idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza i ułatwią stylową aranżację zgodną z obowiązującymi trendami.

Stoły cateringowe

Praktyczne, lekkie i mobilne. Stoły cateringowe świetnie sprawdzają sie na kempingu lub w momencie, gdy np. spodziewamy się większej ilości gości. Stół świetnie sprawdzi się w użytku zewnętrzym, a także i w domu. Stoły posiadają wygodny uchwyt do przenoszenia, a po złożeniu tworzą praktyczne walizki. Szybko się rozkładają i z łatwością je przeniesiesz z miejsca na miejsce. Dzięki stalowej konstrukcji są solidne i stabilne. Posiadają specjalne blokady przed złożeniem. Blaty wykonane są z mocnego tworzywa HDPE, gwarantującego trwałość przez wiele sezonów. W ofercie także gotowe zestawy stołów i ławek cateringowych.

Więcej

Stoły Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów