Fotele

Fotele biurowe

Wiele osób spędza dużo czasu przed komputerem. Warto zadbać o porządny fotel biurowy, gwarantujący komfort pracy oraz prawidłową ergonomiczną postawę. Oferujemy regulowane, obrotowe i bardzo trwałe fotele w różnych kolorach i wariantach - każdy dopasuje fotel do swoich potrzeb. Atrakcyjny design sprawia, że będą pasowały również do...

Fotele biurowe

Wiele osób spędza dużo czasu przed komputerem. Warto zadbać o porządny fotel biurowy, gwarantujący komfort pracy oraz prawidłową ergonomiczną postawę. Oferujemy regulowane, obrotowe i bardzo trwałe fotele w różnych kolorach i wariantach - każdy dopasuje fotel do swoich potrzeb. Atrakcyjny design sprawia, że będą pasowały również do nowocześnie urządzonych pomieszczeń.

Fotele gamingowe

W ofercie także wyjątkowe fotele biurowe dla graczy stylizowane na sportowe fotele samochodowe. W pełni regulowane, obrotowe i bardzo wygodne, sprawią, że wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem będzie wyjątkową przyjemnością. Posiadają wygodne kubełkowe siedzenia z ekoskóry, które zapewnią komfort przez wiele godzin. Prawidłową postawę zagwarantują profilowane oparcia, poduszki na odcinek lędźwiowy oraz poduszki pod głowę. Wyjątkowe fotele o atrakcyjnym designie dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Nasze fotele gamingowe spełnią oczekiwania każdego gracza!

Fotele kosmetyczne

Fotel fryzjerski lub kosmetyczny musi spełniać kilka zadań - być wytrzymały, wygodny, obrotowy i w ciekawym kolorze - nasze fotele spełniają wszystkie te warunki. Dodatkowo bardzo łatwo je wyczyścisz. Siedziska tapicerowane z ekoskóry oraz chromowane elementy dodają walorów estetycznych, a możliwość regulacji wysokości ułatwia użytkowanie foteli. W ofercie fotele, stołki i taborety dostępne na dużych stabilnych chromowanych podstawach lub na pięcioramiennych podstawach z kółkami. Duży wybór kolorów i wzorów pozwoli swobodnie dobrać fotel do każdego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego.
Więcej

Fotele Jest 32 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów